Афiша

Афiша на листопад 2014

субота

01

листопада

На музику Д.Шостаковича, Г.Берліоза, Й.С.Баха, Г.Малера, Ж.Оффенбаха  та інших композиторів

Майстер і Маргарита

Балет-фантасмагорія на 2 дії

Початок

19:00

Закінчення

21:50

неділя

02

листопада

М. Римський-Корсаков

Казка про царя Салтана

Казка на 2 дії з хореографічними епізодами та
мультиплікаційними і проекційними ефектами

Початок

19:00

Закінчення

21:30

вівторок

04

листопада

Ф. Шопен

Шопеніана

Балет на 1 дію

Початок

19:00

Закінчення

21:00

М. Римський-Корсаков

Шехеразада

Балет на 1 дію

середа

05

листопада

Дж. Верді

Дон Карлос

Опера на 3 дії
Виконується італійською мовою

Початок

19:00

Закінчення

22:20

четвер

06

листопада

П. Чайковський

Лебедине озеро

Балет на 3 дії

Початок

19:00

Закінчення

21:50

п'ятниця

07

листопада

П. Чайковський

Євгеній Онєгін

Ліричні сцени на 3 дії
Виконується російською мовою

Початок

19:00

Закінчення

22:10

субота

08

листопада

С. Прокоф’єв

Ромео і Джульєтта

Балет на 3 дії

Початок

19:00

Закінчення

21:40

неділя

09

листопада

Початок

19:00

Закінчення

21:30

вівторок

11

листопада

Йоган Штраус (батько), Йозеф Штраус, Йоган Штраус (син)

Віденський вальс

Балет на 2 дії

Початок

19:00

Закінчення

21:10

середа

12

листопада

П. Масканьї

Сільська честь

Опера на 1 дію

Початок

19:00

Закінчення

21:00

М. Равель

Болеро

Балет на 1 дію

четвер

13

листопада

Л. Мінкус

Дон Кіхот

Балет на 3 дії

Початок

19:00

Закінчення

21:20

п'ятниця

14

листопада

М. Мусоргський

Борис Годунов

Народна музична драма на 3 дії

Початок

19:00

Закінчення

22:20

субота

15

листопада

Дж. Верді

Ріголетто

Опера на 3 дії
Виконується італійською мовою

Початок

19:00

Закінчення

21:50

неділя

16

листопада

М. Римський-Корсаков

Казка про царя Салтана

Казка на 2 дії з хореографічними епізодами та
мультиплікаційними і проекційними ефектами

Початок

12:00

Закінчення

13:20

неділя

16

листопада

Л.В. Бетховен, Й. Брамс, Й. Пахельбель,
Г. Форе, Е. Елгар, І. Стравінський

Дама з камеліями

Балет на 2 дії

Початок

19:00

Закінчення

21:30

вівторок

18

листопада

А. Хачатурян

Спартак

Балет на 3 дії

Початок

19:00

Закінчення

21:45

середа

19

листопада

Дж. Россіні

Севільський цирульник

Опера на 3 дії

Початок

19:00

Закінчення

21:35

четвер

20

листопада

С. Прокоф'єв

Попелюшка

Балет на 3 дії

Початок

19:00

Закінчення

21:10

п'ятниця

21

листопада

Ж. Бізе

Кармен

Опера на 3 дії
Виконується французькою мовою

Початок

19:00

Закінчення

22:15

субота

22

листопада

М. Лисенко

Наталка Полтавка

Сповнена гумору, танців та фольклору
історія кохання на 2 дії

Початок

19:00

Закінчення

21:10

неділя

23

листопада

П. Чайковський

Спляча красуня

Балет на 3 дії

Початок

19:00

Закінчення

21:55

вівторок

25

листопада

Дж.Пуччіні

Мадам Баттерфлай (Чіо-Чіо-Сан)

Опера на 3 дії

Початок

19:00

Закінчення

21:50

середа

26

листопада

Благодійний гала-концерт

Єдина Україна

Початок

19:00

Закінчення

21:30

четвер

27

листопада

Початок

19:00

Закінчення

21:30

п'ятниця

28

листопада

П. Чайковський

Лускунчик

Балет на 2 дії

Початок

19:00

Закінчення

21:00

субота

29

листопада

Дж. Верді

Реквієм

Початок

19:00

Закінчення

21:00

неділя

30

листопада

Початок

19:00

Закінчення

21:30


Яндекс.Метрика