Афіша театру

Прем’єра
Балет на 2 дії
Початок: 17.03.2018 - 19:00
Завершення: 21:00
Діти ночі
Антоніо Вівальді, Макс Ріхтер, Філіп Ґласс, Кліфф Мартінес, Арво Пярт
Діти ночі
 
Хореографія і постановка: Олександр Абдукарімов
 
Прем'єра у Національній опері України відбулася 17 березня 2018 р.
 
 
 
 

                                                                                                                                                   

ІНФОРМАЦІЯ НАДАНА ПРЕС-СЛУЖБОЮ КАТЕРИНИ КУХАР ТА ОЛЕКСАНДРА СТОЯНОВА

 

Балет «Діти ночі» («Children of the Night») створено спеціально для українських зірок балету Катерини Кухар і Олександра Стоянова.

«Children of the Night» - постановка хореографа і артиста Staatsbalett Berlin Олександра Абдукарімова. Олександр, немов ювелірний майстер, 2 роки займався пошуком найбільш гармонійної музичної компіляції, продумав й врахував в своєму балеті всі тонкощі, використав новітні креативні світлові рішення.

Постановка з декораціями в готичному стилі і сучасною хореографією, яка базується на класичній академічній традиції, вистава розповідає про міфічних істот андрогінів. Ці істоти колись володіли двома парами рук та ніг, двома обличчями на одній голові, й здалося їм, що немає на світі більш  красивих і могутніших за них, що вони рівні Богу. За що, в покарання, були розділені на дві частини – чоловічу і жіночу. З тих часів кожна з цих частин змушена шукати свою половинку.

Фраза «знайти свою половинку» з'явилася завдяки цій легенді. Ми розглядаємо андрогінів, як вже розділених людей. Внаслідок чого між чоловіком і жінкою з'явилася тріщина – слабкість. Крізь тріщину проникають спокуси, пристрасті, негативні емоції, які можуть навіки розділити половинки. Але, витримавши випробування, вони можуть досягти просвітлення і якогось абсолютно іншого рівня відносин.  Саме про це вистава. Вона про те, як пройти ці випробування. Мені навіть самому цікаво чи зможуть головні герої пройти всі спокуси чи ні?, - ділиться хореограф Олександр Абдукарімов, - Головні партії танцюють Олександр і Катерина, я знаю, що глядачі їх дуже люблять. Партії створюються для них, в цьому спектаклі вони будуть різкими, зухвалими, звіриними, демонічними... Балет про спокуси і пристрасті які нас оточують. Про те, як любов може витримати будь-яке випробування».

Музика, що звучить у виставі:
І дія - Антоніо Вівальді, Макс Ріхтер
ІІ дія – Філіп Ґласс, Кліфф Мартінес, Арво Пярт
 
 
 
Вистава виконується під фонограму.