Афіша театру

Два одноактні балети
Початок: 3.04.2019 - 19:00
Завершення: 21:00
Кармен-сюїта/Шехеразада
Ж. Бізе - Р. Щедрін/М. Римський - Корсаков
Кармен-сюїта/Шехеразада
Прима-балерина Національної опери України  Христина Шишпор та легенда світового балету, прем’єр театру La Scala Леонід Сарафанов
у легендарній виставі «Кармен-сюїта»/«Шехеразада»!
 
 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ НАДАНА ПРЕС-СЛУЖБОЮ ХРИСТИНИ ШИШПОР
Авторська стилістика, орфографія та пунктуація збережені
 
 
 
«Кармен-сюїта»/«Шехеразада»: балетна сенсація року за участі зірок світової сцени!    
 
3 квітня, о 19:00 на сцені Національної опери – балетна сенсація року! Прима-балерина Національної опери України  Христина Шишпор та легенда світового балету, прем’єр театру La Scala Леонід Сарафанов у легендарній виставі «Кармен-сюїта»/«Шехеразада».  
 
На вас чекає екслюзивна прем’єра – два легендарні твори зі скарбниці світового мистецтва, поєднані майстерністю зірок світового балету.  
 
Леонід Сарафанов – прем’єр культового театру La Scala у Милані та жаданий гість на кращих сценах світу.
Він – представник еліти світового балету, зірка найвідоміших балетних перфомансів, лауреат міжнародних конкурсів у Сеулі, Парижі, Будапешті та володар Міжнародної премії Benois de la Danse.
 
Христина Шишпор – заслужена артистка України, прима-балерина Національного академічного театру опери та балету України, яка виступає в театрах Японії, Бразилії, Аргентини, Перу, Італії, Германії, Австрії, Угорщини, Венесуели, Чилі, Франції, Монако, Іспанії, Бельгії та іншіх країн, сяє на сценах Віденської та Будапештської опери.
Нещодавно вона встановила рекорд: вперше зробила 48 обертів фуете, виконаних під час одного балету! Спеціалісти зазначають, що рекорд прими – знакова подія не тільки в українському, а й у європейському балеті.
 
3 квітня, о 19:00 Національна опера України чекає на справжніх поціновувачів мистецтва балету. Не сцені сяють зірки – легенда світового балету, прем’єр театру La Scala Леонід Сарафанов та прима-балерина Христина Шишпор у ексклюзивній постановці  легендарної вистави «Кармен-сюїта»/«Шехеразада».  
 
 
ІНФОРМАЦІЯ НАДАНА ПРЕС-СЛУЖБОЮ ХРИСТИНИ ШИШПОР
Авторська стилістика, орфографія та пунктуація збережені
 
 
 
 
 
  • Шахземан («Шехеразада»):
  • ЧУПРИН Володимир