Афіша театру

Балет на 3 дії
Початок: 24.03.2019 - 19:00
Завершення: 21:45
Лебедине озеро
Петро Чайковський
Лебедине озеро

 

Прем'єр балету Національної опери України Олександр Стоянов та
прима-балерина Баварського Національного балету Laurretta Summerscales –
у виставі «Лебедине озеро».
 
 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ ТА ІЛЮСТРАЦІЇ НАДАНІ ПРЕС-СЛУЖБОЮ ОЛЕКСАНДРА СТОЯНОВА

 

 
Тільки 24 березня!
Вперше в Україні!
Прем'єр балету Національної опери України Олександр Стоянов та прима-балерина Баварського Національного балету Laurretta Summerscales – у виставі «Лебедине озеро».
 
24 березня на історичній сцені Національної опери України – балет «Лебедине озеро» у виконанні артистів світового балету: Олександра Стоянова та Лауретти Саммерсейл.
Запрошена артистка Лауретта Саммерсейл (Laurretta Summerscales) – народилася у Великобританії, навчалась у школі Англійського національного балету. З 2009 року Лауретту прийняли у Національний балет Англії, де згодом вона отримала звання прими балерини. З сезону 2017/18 вона стає примою-балериною Баварського Національного балету у Мюнхені. Лауретта одна із найтитулованіших сучасних балерин. Вона нагороджена Золотою медаллю Міжнародного балетного конкурсу в Пекіні, є володаркою пам'ятної медалі Джойс Персі, Премії «Стеллі Манн» і «Призу глядацьких симпатій» Міжнародного конкурсу «Dancer Award». Отримала премію «Кращий молодий танцюрист року» в 2007 і 2009 роках, а також Приз глядацьких симпатій Міжнародного конкурсу «Enbs Emerging Dancer» в 2013 і 2015 роках.
 
У Києві Laurretta вийде в дуеті з улюбленцем глядачів Олександром Стояновим, який танцюватиме партію принца Зігфріда.

Темпераментний Олександр Стоянов (Aleksandr Stoyanov) –  прем'єр балету Національної опери України. Сьогодні Олександр один із найяскравіших представників світового  чоловічого балету. Його легкий стрибок, технічність та емоційність – зробили його улюбленцем багатьох шанувальників балетного мистецтва.
 
Про виставу:
 
«Лебедине озеро» – світовий балет, який вже понад 100 років зберігає свою першість в серцях глядачів. Як символ, саме ця вистава у багатьох людей асоціюється з балетним мистецтвом. Сьогодні «Лебедине озеро» є прикрасою в репертуарі практично всіх головних світових театрів.
 
Балет створено за мотивами стародавньої німецької легенди, що розповідає про прекрасну принцесу Одетту, яку чаклун Ротбарт своїм прокляттям перетворив на лебедя. Це містична історія розказана під мотиви геніальної музики Петра Чайковського і побудована на контрастах боротьби світла й темряви, Одетти з Оділією. Де добро торжествує над злом.
 
Лібрето: Володимира Бегичева і Василя Гельцера
Музика: Петра Чайковського
Хореографія: Анатолія Шекери
 

 

ІНФОРМАЦІЯ ТА ІЛЮСТРАЦІЇ НАДАНІ ПРЕС-СЛУЖБОЮ ОЛЕКСАНДРА СТОЯНОВА

Авторська стилістика, орфографія та пунктуація збережені