Афіша театру

Комічний балет на 2 дії
Початок: 6.04.2019 - 19:00
Завершення: 21:00
Весілля Фігаро
В.-А. Моцарт
Весілля Фігаро
ІНФОРМАЦІЯ ТА ІЛЮСТРАЦІЇ НАДАНІ ПРЕС-СЛУЖБОЮ КАТЕРИНИ КУХАР
 
 
6 квітня вперше в Україні - Катерина Кухар та запрошений артист Zhile Xu в балеті «Весілля Фігаро»!
 
6 квітня на сцені Національної опери України – класика комедійно-балетного жанру «Весілля Фігаро» у виконанні Катерини Кухар і запрошеного артиста Zhile Xu.
 
Zhile Xu – представник китайської школи балету, який підкорив Європу своєю бездоганною технікою і легкістю. Завдяки своїй майстерності в 2016 році він був удостоєний звання «YOUNG STAR BALLET» («Молода зірка балету»). Зараз Zhile Xu танцює головні партії в німецькому театрі Badisches Staatstheater Karlsruhe.
 
У Києві Zhile Xu виконає партію Фігаро в парі з граціозною Катериною Кухар (Ekaterina Kuhar).
 
Катерина Кухар – народна артистка України, лауреат міжнародних конкурсів. Її запрошують танцювати на кращі балетні сцени світу, а в Україні завдяки її імені у балетного мистецтва стало більше шанувальників. Її акторський талант, технічність і досконалість в кожному русі допоможе глядачеві по-справжньому насолодитися балетної постановкою під весняну музику В. А. Моцарта.

Про виставу:
«Весілля Фігаро» – класика комедійно-балетного жанру. Прем'єра вистави відбулася в 2006 році, з того часу глядачі люблять цей балет за блискучий гумор, легку музику В. А.Моцарта неокласичну хореографію Віктора Яременка.
За сюжетом Фігаро і Сюзанна – слуги Графа і Графині Альмавіва, які готуються до весілля. Фігаро дізнається від своєї нареченої Сюзанни, що Граф Альмавіва планує спокусити її перед весіллям. Помста головного героя в особі Zhile Xu буде витонченою. Іронічний сюжет зацікавить і захопить в свій світ допитливого глядача. У виставі знайшлось місце не тільки гарному танцю і музиці, а й гумору, вишуканій помсті, інтригам, розслідуванням, подружньої невірності і звичайно любові, яка закінчується весіллям головних героїв.
 
Музика: В. – А. Моцарта (Музична редакція та композиція Олексія Баклана)
Хореографія: Виктора Яременка
Лібрето: Віктора Яременка, Юрія Станішевського за мотивами однойменної опери В. А. Моцарта
 
ІНФОРМАЦІЯ ТА ІЛЮСТРАЦІЇ НАДАНІ ПРЕС-СЛУЖБОЮ КАТЕРИНИ КУХАР