Афіша театру

Балет на 2 дії
Початок: 16.03.2019 - 19:00
Завершення: 21:05
Жізель
Адольф Адан
Жізель

 

Джеффрі Сирио і Катерина Ханюкова.

Прем'єр і солістка британської трупи станцюють в Києві «Жізель» - найкрасивішу історію любові, яку подарував світові балет.

 


 

ІНФОРМАЦІЯ НАДАНА ПРЕС-СЛУЖБОЮ КАТЕРИНИ ХАНЮКОВОЇ

 

16 березня в Національній опері України танцюватимуть провідні артисти Англійського національного балету - Джеффрі Сирио і Катерина Ханюкова. Прем'єр і солістка британської трупи станцюють в Києві «Жізель» - найкрасивішу історію любові, яку подарував світові балет.

Джеффрі Сіріо - в минулому перший танцівник найбільших американських компаній Boston Ballet і American Ballet Theatre, лауреат міжнародних конкурсів. У цьому році він змінив США на Європу на запрошення Англійського національного балету. Катерина Ханюкова починала кар'єру в Києві, але з 2014 року виконує сольні і провідні партії в Лондоні. В останній раз балерина тріумфально виступала на рідній сцені в жовтні, підкоривши глядача блискучою технікою і акторським талантом.

Британські критики високо відзначають Катерину Ханюкова в «Жізелі». В репертуарі балерини - класична і сучасна версія балету. C Джеффрі Сіріо улюблениця київської і лондонської публіки станцює класичну «Жізель» вперше - артисти прилетять в Україну всього на день прямо з американських гастролей.

«Жізель» - один з найкращих творів французького романтизму, в якому вперше проявилися всі риси класичного балету. Його прем'єра відбулася в Парижі, але в Англії спектакль залишається улюбленим вже більше 150 років. Тому виступ артистів британської труппи в «Жізелі» - це завжди подія високого рівня.

 

ІНФОРМАЦІЯ НАДАНА ПРЕС-СЛУЖБОЮ КАТЕРИНИ ХАНЮКОВОЇ

Авторська стилістика, орфографія та пунктуація збережені