Upcoming shows

Концерт на 2 відділи
Beginning: 27.10.2017 - 19:00
Completion: 21:00
Володимир Гришко
у рамках всеукраїського туру "Ти - моя мелодія"

27 жовтня в рамках всеукраїнського туру «Ти – моя мелодія» народний артист України, лауреат Національної премії  імені Т. Г. Шевченка Володимир Гришко  подарує киянам грандіозний концерт!

Концерт буде присвячено 75-річчю легендарного азербайджанського співака Мусліма Магомаєва. Пролунають культові композиції  Мусліма Магомаєва, серед яких: «О море, море», «Ти – моя мелодія», «Королева краси», «Чортове колесо», «Весілля», відомі українські та італійські пісні, світові хіти. І все це у супроводі великого симфонічного оркестру!

Концерт подарує можливість насолодитися глибокою, справжньою і живою музикою, допоможе зануритися в атмосферу гармонії, любові та світла!

Володимир Гришко: «У великого мистецтва немає національності, немає бар'єрів часу і кордонів, сьогодні воно доступно для сприйняття всім слухачам, які знаходяться на одному рівні з виконавцем. Геніальний співак Муслім Магомаєв не міг належати тільки одному азербайджанському народу,  він і його творчість належить всім людям. Будучи естетом не тільки на сцені, але і в житті, він ніс своє мистецтво людям з відкритим серцем. Сьогодні у нашому сучасному житті дуже мало культури, мистецтва. Цей проект є шансом познайомити молодь з творчістю кумира мільйонів цілої епохи, а людям старшого покоління – повернути молодість».

Український тенор Володимир Гришко є визнаним метром світової оперної сцени. Його творчий шлях – це історія дивовижного успіху, працьовитості та невичерпного натхнення.

Він є яскравим феноменом української сучасної культури – останній учень і партнер по сцені легендарного Лучано Паваротті, неповторний співак з діапазоном голосу в дві з половиною октави. В активах Маестро більше 30 альбомів, виданих по всьому світу, унікальні творчі експерименти: участь у грандіозному проекті світового масштабу – «True Symphonic Rochestra», сутність якого полягала у виконанні відомих оперних арій в стилі «рок».

Ім'я артиста занесено в Книгу Рекордів України, як українського оперного співака, який 44 рази виконував головні партії в «Метрополітен Опера». Крім цього, Володимир завоював широку популярність і визнання слухачів ще й як виконавець неокласичних, естрадних пісень.

Невичерпний талант Володимира Гришка підкреслюють його виступи з Лучано Паваротті, Андреа Бочеллі, Монсеррат Кабальє, Алесандро Сафіна, Демісом Руссосом, Ріккі е Повері, АмічіФоревер, Боні М.

Сьогодні Володимир Гришко виступає на кращих світових сценах. США, Китай, Франція, Німеччина, Австрія, Італія, Шотландія, Чехія, Японія та інші країни з нетерпінням чекають на нові зустрічі з українським маестро.

 

(ІНФОРМАЦІЯ ОРГАНІЗАТОРІВ КОНЦЕРТУ)