Repertoire

Pock Opera in 1 acts
Orpheus and Eurydice forever
Michael Brunsky
Orpheus and Eurydice forever

19 травня 2016 року у Національній опері України відбудеться прем'єра рок–опери «Orpheus and Eurydice forever» («Орфей та Еврідіка назавжди»).

Всю багатогранність інноваційної опери глядач відчує завдяки участі в проекті солістів з незвичайними голосами: дискант, тенор-альтіно, бас-профундо, мецо-сопрано та ін. у супроводі симфонічного оркестру, академічного хору і DJ. У проекті задіяно більше 100 віртуозних музикантів.

Автором цього унікального музичного проекту є український композитор Михайло Брунский, який дарує новий погляд на оперу. Проект рок-опера - це національний музичний продукт, симбіоз музичних стилів, таких як класика, рок і електро. Український глядач отримає унікальну можливість почути і побачити музичну постановку, яка відповідає Світовим канонам у сучасному мистецтві. Постановка має своє незвичайне забарвлення музичного звуку і новаторську подачу класичного твору. У цьому проекті глядачі зможуть познайомитися з красивою історією кохання, яка пов'язана з одвічною боротьбою світлих та темних сил з непередбаченим закінченням у фіналі.

Рок–Опера «Orpheus and Eurydice forever» це проект, створений під час військових дій в Україні, який відкриє Світу ще одну грань української Національної сучасної музичної творчості і нагадає, що любов допомагає пройти всі випробування.

Продюсер музичного проекту Олена Брунська.

Проект здійснено за підтримки БФ «Місія С.О.С».

(інформація організаторів заходу)