Persons

Guest artists
Alexander ZEMTSOV
Conductor
ЗЕМЦОВ Олександр
Всесвітньо визнаний альтист і диригент Олександр Земцов є одним із найбільш багатогранних музикантів свого покоління на сучасній сцені.
 
Олександр Земцов зарекомендував себе як один із найцікавіших диригентів свого покоління. Маючи широкі та водночас глибокі знання різних музичних стилів, він однаково добре володіє камерним і симфонічним репертуаром. Його часто запрошують як соліста та диригента.
Дебют Олександра Земцова як диригента відбувся 2014 року з симфонічним оркестром Lappeenranta. Після цього його запросили диригувати двома іншими фінськими оркестріами: Sinfonia Finlandia і Pori Sinfonietta. Його концерт з Bulgarian National Radio Symphony Orchestra та Мiшей Майским у 2017 року привернув до нього міжнародну увагу, що спричинилося до запрошень диригувати оркестрами по всьому світу. Після його дебюту в Китаї з Liaoning Symphony Orchestra у вересні 2018 року він був запрошений диригувати кількома програмами в наступному сезоні.
У 2018–2019 роках він працював із Pori Sinfonietta Finland, INSO Lviv, Sofia Philharmonic Orchestra, Liaoning Symphony Orchestra Shenyang China, а також із Hangzhou Symphony Orchestra. Незабаром пiсля його дебюту в Києві з оперою Рахманінова «Алеко» та «Болеро» Равеля, у березні 2020 року він асистуватиме Jukka-Pekka Saraste та Володимиру Юровському в London Philharmonic Orchestra.
Олександр був призначений на посаду художнього керівника та диригента Міжнародного нового симфонічного оркестру (INSO) у Львові, отримавши титул «Посол миру», що приносить в Україну єдність і мир завдяки музиці.
Олександр Земцов – член LEAD, проект у якому він як асистент диригента співпрацює з Jukka-Pekka Saraste.
Під керівництвом Олександра Земцова виступали найкращі солісти світу:
MISCHA MAISKY, LARS ANDERS TOMTER, SIMON TRPCESKI, DENITSA LAFFCHIEVA, ALBRECHT MENZEL, GORDON NIKOLIC, ROMAN SIMOVIC, JAN MRACEK, PHILIPPE PIERLOT, BORIS GARLITSKY і TABEA ZIMMERMANN.
Олександр Земцов робив записи для багатьох лейблів, зокрема для: Chandos, LPO Live, Navis Classics, Naxos and Toccata Classics.
 
2017 року він підписав контракт із Toccata Classics London на запис творiв Kancheli, Yusupov, Hovland, Bartok, а також оркестровок Паганіні, зроблених М.Скориком, що має бути реалізованим 2020 року.
Він регулярно з’являється на телебаченні та радіо.
 
 
Олександр Земцов регулярно виступає як соліст із такими диригентами, як Neeme Jarvi, Vladimir Jurowski, Leif Segerstam, Alexander Vedernikov, Jukka-Pekka Saraste у найвідоміших концертних залах світу.
 
Олександр народився 1978 року в родині музикантів, що сьогодні визнана музичною династією. Він навчався в музичному училищі ім. Гнесіних для обдарованих дійтей у Москві в класі професора Є. Озол. Продовжив навчання під керівництвом Marius Nichiteanu, Michael Kugel and Tabea Zimmermann у Німеччині. У віці 23 років він став концертмейстером групи альтов London Philharmonic Orchestra. 2012 року після 10 років на цьому мiсцi, він цілковито присвятив себе кар’єрі соліста та диригента. Він вивчав диригування разом із Vladimir Jurowski і Vassily Sinaisky та відвідував майстер-класи таких майстрів, як Kirill Petrenko, Jukka-Pekka Saraste, Kurt Masur, Leif Segerstam, Neeme і Paavo Jarvi.