Persons

Guest artists
Artur SHESTERIKOV
Ballet dancer
ШЕСТЕРІКОВ Артур
Прем'єр Національного балету Нідерландів (Principal dancer Dutch National Ballet).
Потомствений артист балету, він ввібрав дух хореографічної школи буквально з дитинства.
У 2004 році став дипломантом і володарем призу "найталановитішому танцівнику" міжнародного конкурсу артистів балету «Арабеск», що дав «путівку до слави» багатьом зіркам сучасного балетного небосхилу.
У 2007 році  Артур Шестериков пройшов складний відбірковий конкурс і був прийнятий до Національного балету Нідерландів (Dutch National Ballet), одну з найбільш привілейованих труп Європи. Великий талант і незламна сила волі дозволили йому всього за три роки пройти шлях від танцівника кордебалету до прем'єра трупи.
У 2016 році Артур Шестериков був удостоєний однієї з найпрестижніших нагород Нідерландів - "приз Олександри Радіус" за видатні досягнення. А також на протязі декількох років був відзначений журналом "Dance Europe" за яскраві виконання головних партій як в класичних так і в неокласичних спектаклях.
Великий репертуар Артура включає практично всі провідні класичні партії, а також постановки таких хореографів, як Джордж Баланчин, Вільям Форсайт, Бенжамен Мільпье. Істотно збагатило його творчий почерк співпрацю з такими майстрами, як Ханс ван Манен, Джон Ноймайер, Кшиштоф Пастор, Крістофер Уілдон, Олексій Ратманський, Наталія Макарова, Пітер Райт, Діана Вишньова (в якості партнера) та іншими.