Persons

Guest artists
Tamara TRUNOVA
Режисер
ТРУНОВА Тамара

Закінчила Київський національний лінгвістичний університет (факультет перекладачів, 2005 р.) та Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого (режисура драматичного театру, 2008 р.).

З 2008 р.– режисер-постановник в Київському академічному театрі драми і комедії на Лівому березі Дніпра.

Викладає в Креативної академії для підлітків Iwonder (Києво-Могилянська Бізнес Школа).

У творчому доробку режисера вистави: «Вечір з гарненькою та самотньою» за однойменною п’єсою Олега Єрнєва (Театр «Вільна сцена»), «Холостяки і холостячки» за однойменною п’єсою Ханоха Лєвіна (Майстерня театрального мистецтва «Сузір’я»), «Том Сойєр» за п’єсою Ярослава Стельмаха «Пригоди Тома Сойєра», «Пасажир у валізі» за п’єсою «Біля ковчега о восьмій»» Ульріха Хуба та «Дві дамочки у бік півночі» за однойменною п’єсою П’єра Нотта (Театр драми і комедії на Лівому березі Дніпра), "Олена" (Черкаський музично-драматичний театр ім. Шевченка), "Крим" (в рамках фестивалю "Простір Даугавпілс" (Латвія)) та інші.

Учасниця майстер-класів та фестивалів: "Курбалесія" (2012 р.), Фестиваль молодої режисури (2012, 2013, 2014 рр.), Workshop Гогольфеста (2013р.), Фестиваль "Тиждень актуальної п'єси" (2011, 2012, 2013, 2014 рр.), Черкаська театральна лабораторія (2013-2014 рр.) та інших.

Володарка премії «Київська Пектораль» у номінації «За кращу дитячу виставу», лауреат Фестивалю молодої української режисури імені Леся Курбаса у номінації «Елегантність режисерської форми» за виставу «Пасажир у валізі».