Persons

Guest artists
Xiao Ming
Сяо Мінь
Містер Сяо Мін - директор, головний диригент та виконавчий президент Changshastra - один з національних диригентів першого класу Китаю.
 
Пан Xiao закінчив Шанхайську консерваторію  в 1984 році та Центральну музичну консерваторію в 1988 році за спеціальністю диригування оркестром.
 
Містер Xiao володіє титулами керівника симфонічного оркестру Хунань, члена Китайської асоціації симфоній, віце-голови Асоціації художників провінції Хунань, президента провінційної асоціації духових інструментів Хунань та доцента Центрального Південного університету та Норманського університету Хунана.
 
Міністерством культури Китаю йому було присвоєно звання "художник провінції Хунань" DeYi Shuang Xin та  "видатні експерти ".
Він є запрошеним диригентом симфонічного оркестру Китайського театру танцю, симфонічного оркестру Тяньцзіня, симфонічного оркестру пісні та танцю Хенана, симфонічного оркестру Ухань, симфонічного оркестру Циндао та філармонічного оркестру Сіньцзян.
 
У 2016 році у співпраці з Yuhai він  організував масштабний симфонічний хор під назвою "Song Song Changing Group Song".
 
Містар Хіао  удостоєний "Першої премії за культурні інновації провінції Хунань  2017 року Дю Цзяхао, секретаря провінційного комітету партії та Сю Дадже, губернатора провінції Хунань.
 
У 1988 році Xiao  дебютував у Пекінській концертній залі разом із Симфонічним оркестром Китайського радіо (попередник Китайської філармонії). Містер Xiao також був запрошеним диригентом у США і мав великий успіх у диригуванні Вашингтонським симфонічним оркестром Андену.       Місцеві відгуки про його концерти всі позитивні, один з них характеризує його як "чудово працівника".
 
Його запрошують до  симфонічного оркестру Китайського театру танцю, камерного оркестру, центральної музичної консерваторії, симфонічного оркестру Тяньцзіня, симфонічного оркестру пісні і танцю Хенана, симфонічного оркестру Ухана та симфонічнщго оркестру Циндао.
У грудні 2006 року, як диригент симфонічного оркестру Хунана (тепер симфонічного оркестру Чанша), містер Xiao виконав симфонічний твір "Сяосян риф китайської любові" в Австралії.
 У травні 2008 року він разом з симфонічним оркестром Хунань (тепер симфонічний оркестр Чанша) відвідав Пекін, щоб взяти участь у «Першій весняній симфонії Китаю», де було виконано симфонічний концерт «Пісня Лонг-Айленда» у Національному гранд-театрі.
У березні 2010 року симфонічний оркестр Хунань (тепер симфонічний оркестр Чанша) виступив у музичному залі Тайбею "Xiaoxiang Rhyme Feeling On Both Sides" - це був перший концерт з материкового Китаю, що відбувся у музичному залі Тайваню.
У червні 2011 року симфонічний оркестр Хунань (тепер симфонічний оркестр Чанша) відбув у Хенань, щоб взяти учась у третій сесії виставкових концертів китайської симфонічної музики та китайських робочих виступів і досяг  там великих успіхів.
У січні 2013 року виступав на Австрійському Віденському китайському художньому фестивалі та здобув "видатний диригентський приз". У липні 2014 року під орудою містера Хіао симфонічний оркестр Хунань (нині симфонічний оркестр Чанша)  Шанхайського центру східного мистецтва виконав «Симфонічний концерт відомих китайських та зарубіжних пісень», який був високо оцінений і схвалений.
У жовтні 2014 року, на запрошення Міністерства культури Польщі, він вирушив до Польщі, щоб диригувати Познанським симфонічним оркестром  з циклом творів "Від Тихого океану до Атлантики" та був відзначений європейською аудиторією.
У жовтні 2015 року він  був призначений на посаду виїзного диригента Державного симфонічного оркестру Південної Юти та запрошеного професора Державного університету Південної Юти.
У червні 2016 року диригував Національним симфонічним оркестром Тайбея, виконуючи симфонічний концерт "Play Travels". У жовтні 2016 року його запросили відвідати Музичну консерваторію університету Південної Кароліни де він диригував Симфонічним оркестром USC  у Когер-арт-центрі мистецтв.
У березні 2017 року він очолив симфонічний оркестр Хунань (тепер симфонічний оркестр Чанша). Його визнали багато диригентів та музикантів і про нього багато писали відомі ЗМІ.
У квітні 2017 року його вчетверте запросили диригувати  американським Симфонічним оркестром Солт-Лейк-Сіті у Лі Бо Холлі.
У 2018 році його запрошували диригувати в Україні Харківським симфонічним оркетсром, Німецьким симфонічним оркестром Numberg, Познанським оркестром.