18.12.2019, 15:33
Національна опера України оголошує конкурс на заміщення вакантної посади гримера

ДП «Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

 

художник – гример 1 категорії  – 1 посада 

 

Кваліфікаційні вимоги:

Базова вища або середня спеціальна освіта в галузі театрально-сценічних мистецтв (магістр, спеціаліст або бакалавр).

Стаж роботи гримером-пастижером зі створення особливо складного гриму, художником-гримером ІІ категорії -  не  менше 3 років.

 

Спеціальні кваліфікаційні вимоги:

Досвід зі створення ескізів портретного, історичного сценічного гриму. Володіння всіма техніками гримування,  технікою та інструментами для виготовлення пастижерських виробів, створення історичних модельних зачісок персонажів,  корекції рис обличчя світлотінню, скульптурної зміни обличчя.

 

Для участі у конкурсі необхідно подати наступні документи:

Заява про участь у конкурсі, написана власноруч у довільній формі, із зазначенням поштової адреси та засобів зв'язку із претендентом

Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою

Копія документу, що посвідчує особу

Витяг з трудової книжки (за наявності)

Копія документа про освіту

Творче резюме

 

Працівники Національної опери України, які беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

 

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії, СD та DVD-записи тощо).

 

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

 

Заяви про участь у конкурсі та інші необхідні документи приймаються з 17.12..2019 р. по 14.01.2020 р. (включно) за адресою: м. Київ, вул. Лисенка, 5, 2-й поверх, відділ кадрів, з 11-00 до 13-00 та з 14-00 до 17-00.

Тел. для довідок: 234-51-93

 

Дата проведення конкурсу: 17 січня 2020 р.

Місце проведення конкурсу: Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка (м.Київ, вул. Володимирська, 50).

 

ДП «Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка» переможців конкурсу житлом не забезпечує.

 

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.