25.02.2018, 13:10
Національна опера України оголошує конкурс на заміщення вакантних посад артистів допоміжного складу
ДП «Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад
 
– артиста допоміжного складу – 10 од.
 
Кваліфікаційні вимоги: базова  вища  освіта  хореографічного, музичного, акторського  напряму підготовки (магістр, спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
 
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: повинен мати необхідні музичні, сценічні івокальні здібності.
 
Програма конкурсу:
  1.  Етюд на пам'ять фізичних дій.
 
До переліку документів, що подаються, входять:
1. Заява про участь у конкурсі, написана власноруч у довільній формі, із зазначенням поштової адреси та засобів зв'язку із претендентом.
2. Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою.
3. Копія документу, що посвідчує особу.
4. Витяг з трудової книжки (за наявності).
5. Копія документа про освіту.
6. Артисти  Національної опери України, які беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.
7. Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список виконаних партій, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).
 
Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.
Заяви про участь у конкурсі та інші необхідні документи приймаються з 27.02.2018 по 29.03.2018 р. (включно) за адресою: м. Київ, вул. Лисенка, 5, 2-й поверх, відділ кадрів, з 11-00 до 13-00 та з 14-00 до 17-00.
Тел. для довідок: (044) 234-51-93
 
Дата проведення конкурсу – 30 березня 2018 року.

Місце проведення конкурсу: Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка (м.Київ, вул. Володимирська, 50).

ДП «Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка» переможців конкурсу житлом не забезпечує.

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.