26.11.2020, 12:00
Національна опера України оголошує конкурс на заміщення вакантних посад у балетній трупі театру
Національна опера України оголошує конкурс на заміщення вакантних посад у балетній трупі театру
 
ДП «Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
 
 - артиста балету першої категорії (жінки, чоловіки) – 2 од.
Кваліфікаційні вимоги:
повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); стаж роботи за професією  артиста балету (театру)  не менше 2 років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги:
професійна майстерність; яскраві музичні, хореографічні і сценічні здібності;виконання перших і других партій в балетах, великих балетних партій в оперних виставах;  в окремих  випадках  -  виконання провідних партій в балетах.
 
 - артиста балету другої категорії (жінки, чоловіки) – 1 од.
Кваліфікаційні вимоги:
повна або базова вища освіта  відповідного  напряму  підготовки  (спеціаліст,  бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи за професією або  стаж роботи за професією  стажиста (балету) не менше 1 року.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги:
встановлений навчальним закладом  рівень  виконавської майстерності;  добрі хореографічні, музичні, сценічні здібності, професійна  підготовка;  виконання ансамблевих  танців  та  участь в масових сценах у спектаклях всіх жанрів;  в окремих випадках - виконання інших партій і нескладних сольних номерів.
 
- стажиста артиста балету (жінки, чоловіки) – 1 од.
Кваліфікаційні вимоги:
базова вища освіта  відповідного  напряму  підготовки  (бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги:
встановлений навчальним закладом  рівень  виконавської майстерності;  виконання ансамблевих танців та участь у масових сценах у спектаклях всіх жанрів.
 
Конкурсна програма для претендентів на участь у конкурсі на заміщення вакантних посад артистів балету та стажистів  Національної опери України:
1. Балетний урок
2. Варіація (відповідної складності, на вибір учасника/-ці конкурсу), фрагменти з балетів (на вибір учасника/-ці конкурсу)
 
В перелік документів, що  подаються, входять:
 
1. Заява про участь у конкурсі, написана власноруч у довільній формі, із зазначенням поштової адреси та засобів зв’язку із претендентом
2. Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою
3. Копія документу, що посвідчує особу
4. Витяг з трудової книжки (за наявності)
5. Копія документа про освіту
6. Творче резюме, портфоліо
 
Артисти балету, стажисти Національної опери України, які беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.
 
Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список виконаних партій, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).
 
Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.
 
Заяви про участь у конкурсі та інші необхідні документи приймаються з 26 листопада по 14 грудня  2020 р. (включно) за адресою: м.Київ, вул.Лисенка, 5, 2-й поверх, відділ кадрів, з 11-00 до 13-00 та з 14-00 до 17-00.
Тел. для довідок:  234-51-93, 234-61-68.
 
Дата проведення конкурсу – 15 грудня 2020 року.
 
Місце проведення конкурсу: Національна опера України, м. Киів, вул. Володимирська, 50.
 
ДП «Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка» переможців конкурсу житлом не забезпечує.
 
Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.