6.12.2019, 12:55
Національна опера України оголошує конкурс на заміщення вакантних посад у хорі театру
ДП «Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад в хорі:
 
- концертмейстера з класу вокалу управління хором1 од. 
 
Кваліфікаційні вимоги:
повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст); стаж роботи за професією акомпаніатора, концертмейстера не менше 3 років.
 
Спеціальні кваліфікаційні вимоги:
Висока технічна і виконавська підготовка, достатній досвід концертмейстерської та ансамлевої роботи з артистами, вміння проводити індивідуальні та групові заняття, уроки, репетиції з артистами хору, знання поточного оперного репертуару театру, виконання музичних творів з листа включно із творами високої складності вітчизняних і світових композиторів.
 
Конкурсна програма для претендентів на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади концертмейстера з класу вокалу управління хором Національної опери України:
 
Хорові сцени з опер поточного репертуару театру:
1. С. Гулак-Артемовський « Запорожець за Дунаєм»
2. М. Римський-Корсаков « Казка про царя Салтана»
3. Дж. Верді «Аїда»,  «Травіата», «Ріголетто»
4. Дж.Пуччіні «Турандот»,  «Богема»
5. Ш. Гуно « Фауст»
6. Дж.Россіні «Севільський цирульник»
7. Ж. Бізе «Кармен»
8. Г. Доніцетті «Любовний напій»
 
 
 
- артиста хору 1-ї категорії – 3 од. 
 
Кваліфікаційні вимоги:
Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації
 
Спеціальні кваліфікаційні вимоги:
Відмінні музичні здібності, високий рівень техніки та виконавської майстерності, добрі навички читання партій з листа
 
 
В перелік документів, що подаються, входять:
1. Заява про участь у конкурсі, написана власноруч у довільній формі, із зазначенням поштової адреси та засобів зв’язку із претендентом
2. Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою
3. Копія документу, що посвідчує особу
4. Витяг з трудової книжки (за наявності)
5. Копія документа про освіту
6. Творче резюме, портфоліо
 
Працівники  Національної опери України, які беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.
 
Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список виконаних партій, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).
 
Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.
 
Заяви про участь у конкурсі та інші необхідні документи приймаються з 09.12.2019 р. по 27.12.2019 р. (включно) за адресою: м. Київ, вул. Лисенка, 5, 2-й поверх, відділ кадрів та/або вул. Володимирська, 50, управління хору,  з 11-00 до 13-00 та з 14-00 до 17-00.
Тел. для довідок: 234-51-93, 278-52-67
 
Дата проведення конкурсу – 05 січня 2020  року.
 
Місце проведення конкурсу: Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка; м. Київ, вул. Володимирська, 50.
 
При проведенні конкурсного відбору перевага буде надаватись претендентам із знанням поточного репертуару театру.
 
ДП «Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка» переможців конкурсу житлом не забезпечує.
 
Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.