11.10.2021, 14:38
Прем’єри на фестивалі Ballet UA! "Широко заплющені очі"
Прем’єри на фестивалі Ballet UA! "Широко заплющені очі"

«Широко заплющені очі».

21 жовтня, в день відкриття фестивалю BalletUA ми вперше покажемо цей одноактний спектакль у постановці прем’єра Національної опери України Віктора Іщука.

«Вистава безсюжетна: це декілька історій про кохання, кожна з них має свій окремий сенс. Спектакль складається із сольних, дуетних та кордебалетних номерів, кожен з них перекликається одне з одним та пов’язує усі історії в одну. - каже хореограф - Розповісти ці історії мене надихнув фільм Стенлі Кубрика «Із широко заплющеними очима», адже складно сказати, про що конкретно він знятий. Він концентрується на людських взаєминах.

У балеті лунає музика Йоганна Себастьяна Баха, Фредеріка Шопена та Сергія Рахманінова. Лейтмотив - Goldberg Variations Баха.

Окрім танцівників, музиканти також беруть участь у перформансі. Вони є живою декорацією під час спектаклю: з одного боку сцени знаходитиметься квартет зі скрипки, альту, віолончелі та контрабасу, а з іншої - рояль.

Я дуже довго думав над цим проектом, років 10, мабуть. Після того, як я станцював хореографію Едварда Клюга та Родена Дуайта, я відчув себе артистом сучасного жанру, адже це широке поле для переосмислення усіх можливих видів та напрямів танцю».

21 жовтня глядачі побачать у прем’єрі зірок Національної опери України Наталію Мацак, Сергія Кривоконя, Юлію Москаленко та самого постановника - Віктора Іщука.

Повний склад виконавців

Квитки онлайн та у касі театру

Фото Олександри Злуніциної

#BalletUA