Персони

Запрошені митці
ЮРЧУК Юрій
Співак (баритон)
ЮРЧУК Юрій

Український баритон Юрій Юрчук - член ансамблю Королівського оперного театру у Лондонi. "The Times" назвала його "чудовим голосом з бездоганним італійським легато", а впливовий інтернет-ресурс Bachtrack "багатим, глибоким голосом, здатним до великої універсальності". Ролі сезону 2017/18 включають графа Родольфо (Вексфордський фестиваль, Iрландiя), Євгенія Онєгіна (Національна опера України), Пінг (Цюріхська опера), а також дублі Альфіо та Дона Джованнi для Королівської опери у Лондонi.

Юрій є лауреатом міжнародних конкурсiв Королеви Сонi (Норвегія), Монтсеррат Кабальe (Іспанія), Отавіо Зіно (Iталiя), Бель Канто Монастеро (США), Фріца та Лавінії Йенсена (США) та iнших. Серед інших його виступів - король Єгипту у виставі "Аiда", на 36-ій церемонiї у Центрi Кеннеді в Вашингтоні, концерти в Букінгемському та Віндзорському палацах для королівської родини та дебют на  BBC, у ювілейній серії присвяченій дню народження Шекспiрa.

У 2014/16 роках Юрій був членом програми молодих артистів Королівської опери у Лондонi, приєднавшись до ансамблю у 2016 році, з більш ніж 180 виступами на сцені Королівської опери.

Родом з Києва, він відчув пристрасть до опери після переїзду до Чикаго (США). Юрій навчався в музичному училищі ДеПола у 2012/13 роках. Має ступінь бакалавра та магістра з фінансів та бухгалтерського обліку вiд Київського національного економічного університету. Перед початком кар'єри співака, він був фінансовим консультантом iз PwC протягом дев'яти років.

Веб-сайт співака - www.yuriyyurchuk.com