Персони

Запрошені митці
ЮРКЕВИЧ Андрій
Диригент
ЮРКЕВИЧ Андрій
Заслужений артист України (2019 р.).
Закінчив Тернопільське музичне училище ім. С. Крушельницької (1990 р., клас баяну), в 1996 році - диригентський факультет Музичної академії ім. М. Лисенка у Львові, у 1999 році - асистентуру-стажування при цьому ж навчальному закладі під керівництвом професора Ю. Луціва. Стажувався у Польській Національній Опері (Варшава) у диригента Я. Каспшика. Згодом удосконалював виконавську майстерність у музичній академії Киджані (Сьєна - Італія) у Дж. Джелметті.
Володар Спеціальної премії II Національного конкурсу ім. C. Турчака в Києві.
У 1993 році вперше став за диригентський пульт у Львівському Національному оперному театрі ім. С. Крушельницької, де згодом дебютував у багатьох оперних і балетних спектаклях.
У різні роки керував Одеською Національною оперою, Молдавським Національним оперним театром ім. М. Бієшу, Варшавською національною оперою. Одночасно активно співпрацює з багатьма європейськими та світовими театрами та симфонічними оркестрами.
Є першим українським диригентом який диригував у знаменитій Віденській Штатсопері. Серед інших сцен - Римська опера, Мюнхенська Штатсопера, Цюріхська опера, державні оперні театри у Берліні, Дюсельдорфі, Штутгарті, Мангеймі, Дрездені, Кьольні, Сан-Франциско, театри в Генуї, Палермо, Неаполі, Будапешті, Афинах, Мадриді, Барселоні.