Афіша театру

Прем’єра
Балет на 2 дії
Початок: 19.10.2018 - 19:00
Завершення: 21:00
Діти ночі. Андрогін.
Антоніо Вівальді, Макс Ріхтер, Філіп Гласс, Кліфф Мартінес, Арво Пярт
Діти ночі. Андрогін.

 

Продовження історії про Андрогіна, друга частина балету «Діти ночі»

 

 

 

 

 

 

 

 

 
ІНФОРМАЦІЯ та ІЛЮСТРАЦІЇ НАДАНІ ПРЕС-СЛУЖБОЮ ОЛЕКСАНДРА СТОЯНОВА та КАТЕРИНИ КУХАР
 

 

Успішна прем'єра одноактного балету «Діти ночі», яка відбулася в березні 2018 року, отримала своє довгоочікуване продовження. Хореограф Олександр Абдукарімов продовжив історію про Андрогіна –  міфічних істот, які колись володіли двома парами рук і ніг, двома обличчями на одній голові і здалося їм, що немає на світі більш  могутніших за них, за що були покарані і розділені на дві частини –  чоловічу та жіночу.

У першій частині Діти ночі –  людські страхи, сумніви, спокуси не змогли здолати Андрогіна і розлучити його чоловічу і жіночу частини. Андрогін в обличчі пари Олександра Стоянова і Катерини Кухар змогли знайти свою половинку і подолали всі перешкоди, випробування, які готували їм Діти ночі. Половинки знайшли знову один одного, чисту любов і своє Я назавжди.

За задумом хореографа в другій частині балету «Діти ночі» Андрогін зустрічається з Провидцем – надістотою, що володіє неймовірною енергією, яка знаходиться поза простором і часом. Він одночасно Бог і Демон, він той, хто управляє Дітьми ночі і боїться втратити свою владу. Провидець побоюється, що Андрогін своїм прикладом зможе зародити в душі людей зерно надії, і вони таким чином знайдуть найсильніше і одночасно неймовірно крихке почуття і стануть щасливими. Чи зможе Провидець здолати Андрогіна?

Партію Провидця виконає сам хореограф - Олександр Абдукарімов, артист Staatsbalett Berlin.

Постановка «Діти ночі», спираючись на класичну академічну традицію, використовує новітні світлові і графічні рішення, що створює справжню магічну атмосферу.

 

Хореографія і постановка: Олександр Абдукарімов

Музика: Антоніо Вівальді, Макс Ріхтер, Філіп Гласс, Кліфф Мартінес, Арво Пярт 

 


 
 
ІНФОРМАЦІЯ та ІЛЮСТРАЦІЇ НАДАНІ ПРЕС-СЛУЖБОЮ ОЛЕКСАНДРА СТОЯНОВА та КАТЕРИНИ КУХАР
 
 
Вистава йде під фонограму