Афіша театру

Балет на 3 дії
Початок: 15.05.2018 - 19:00
Завершення: 21:45
Лебедине озеро
Петро Чайковський
Лебедине озеро

ІНФОРМАЦІЯ ОРГАНІЗАТОРІВ ВИСТАВИ

15 травня у перлині світової балетної класики - "Лебединому озері" П. Чайковського виступлять справжні зірки танцю – Matthew Golding та Наталія Мацак!

Метью Голдінг – премьєр Мюнхен балет, Королівського театру Голландії, Королівського Балету Лондона. Як гість виступає у Гонконгському, Англійському, Пекінському та інших національних театрах; брав участь у знакових фестивалях: Фестиваль імені Рудольфа Нурієва, Всесвітній фестиваль балету в Токіо. У його репертуарі – Онєгін із однойменного балету, Вронський з «Анни Кареніної», Дезіре в «Сплячій красуні», Принц із «Лебединого озера» й «Лускунчика», Ромео з балету «Ромео та Джульєтта» та інші. Гастрольний графік Метью Голдінга розписаний на роки вперед, та він знайшов можливість та час подарувати «частину себе» вишуканій українській публіці!

Партнеркою Метью Голдінга буде заслужена артистка України, лауреат міжнародних конкурсів - Наталія Мацак! Її майстерність визнана легендами балетної сцени – Ольгою Лепешинською, Юрієм Григоровичем, Наталією Макаровою. Наталія Мацак виступає на кращих майданчиках Франції, Італії, Греції, Іспанії, Швейцарії, Америки, Китаю, Кореї, Індії, тощо...