Афіша театру

Балет на 3 дії
Початок: 25.06.2019 - 19:00
Завершення: 21:45
Лебедине озеро
Петро Чайковський
Лебедине озеро
Христина Шишпор, Денис Недак та Євген Лагунов -
у балеті "Лебедине озеро"

ІНФОРМАЦІЯ НАДАНА ПРЕС-СЛУЖБОЮ ХРИСТИНИ ШИШПОР

 

 

«Лебедине озеро» у Києві!
25 червня 2019 року на всіх шанувальників класичного балету чекає справжня подія - спектакль «Лебедине озеро» в Національній опері України. Соло виконує прима Національного академічного театру опери та балету ім. Тараса Шевченка - Христина Шишпор, яка виконає роль Одетти і Оділії. Постановку цього балету здійснив балетмейстер Анатолій Шекера.
На роль злого Ротбарта запрошений прем'єр Будапештської опери Євген Лагунов, відомий в балетному світі своєю технікою, майстерністю і легкістю.
Ще одна зірка цього балету - народний артист України, соліст балету Національної опери України, запрошений артист American Ballet Theatre і Wiener Staatsoper (Віденської державної опери) Денис Недак, який буде танцювати партію принца Зігфріда.
 
 
Відомий на весь світ балет Петра Чайковського «Лебедине озеро» вже понад 140 років підкорює світові сцени і завжди користується любов'ю і увагою глядачів. Ця постановка - справжній виклик для кожного балетмейстера, а від танцівників вона вимагає величезної самовідданості і майстерності.
Але коли на одній сцені танцює стільки неймовірних і талановитих учасників світового рівня, результат готовий перевищити всі найсміливіші очікування.
Початок події 25 червня о 19.00 у Національній опері України! Не пропустіть!

 

 

ІНФОРМАЦІЯ НАДАНА ПРЕС-СЛУЖБОЮ ХРИСТИНИ ШИШПОР

Авторська стилістика, орфографія та пунктуація збережені