Афіша театру

Прем’єра
Музична драма на 3 дії
Концертне виконання
Початок: 15.09.2021 - 18:00
Завершення: 23:00
Виконується німецькою мовою
Трістан та Ізольда
Ріхард Вагнер
Трістан та Ізольда
Справжнє свято для меломанів!
Вперше в історії незалежної України прозвучить один з найскладніших для виконання та водночас найпрекрасніших шедеврів, створених за всі століття існування оперного жанру – «Трістан та Ізольда» Ріхарда Вагнера.
 
Організатори події – Kyiv Symphony Orchestra та Національна опера України, на сцені якої 15 вересня о 18:00 відбудеться концертне виконання твору.
 
Особливістю проєкту є те, що в ньому задіяні визнані українські вокалісти та український оркестр, що є надзвичайно важливим доказом оперного потенціалу України, а також білоруський диригент Віталій Алексейонок, якого з Україною пов’язує низка успішно втілених творчих задумів.
 
Kyiv Symphony Orchestra
Державний колектив з 40-річною історією, що відомий своїми свіжими, історично усвідомленими та зворушливими інтерпретаціями музичних текстів. Цієї осені Kyiv Symphony Orchestra візьме участь у виконанні опери «Трістан та Ізольда» на відкритті нового німецького фестивалю Musikfestspiele Königswinkel у Фестивальному залі Фюссена, який розташований навпроти мальовничого замку Нойшванштайн.
 
Віталій Алексейонок
Народився в Білорусі. Закінчив Ваймарську вищу школу музики, брав участь у майстер-класах Бернарда Гайтінка, Пітера Старка, Бруно Вайля та інших. У сезонах 2016/18 співпрацював з Оксаною Линів як диригент та музичний асистент у Баварській державній опері, Великому театрі Лісеу у Барселоні, Опері Ґраца. Лауреат конкурсу «MDR Conducting Competition 2018». З сезону 2017/18 працює з Abaco Orchestra Мюнхенського університету як диригент та художній керівник. У 2022 році буде арт-директором Kharkiv Music Fest.
 
 
Інформація надана прес-службою Kyiv Symphony Orchestra
 
Копродукція Національної опери України ім. Т. Г. Шевченка та Kyiv Symphony Orchestra
Лібрето: Ріхард Вагнер
 
Дійові особи та виконавці
Трістан, племінник короля Марка – Олександр Шульц
Марк, король Корнуолла – Тарас Штонда
Ізольда, ірландська принцеса – Юліана Баварська 
Курвенал, слуга Трістана – Олександр Форкушак
Мелот, друг Трістана – Дмитро Фощанка
Брангена, служниця Ізольди – Тетяна Спаська, Алла Позняк 
Пастух – Олександр Вознюк 
Рульовий – Ігор Євдокименко 
Молодий моряк – Дмитро Іванченко 
 
Диригент – Віталій Алексейонок
Kyiv Symphony Orchestra
Продюсерка – Анна Ставиченко 
 
Тривалість вистави: 5 годин з двома антрактами