Афіша театру

Балет-феєрія на 2 дії
Квитки https://concert.ua/ru/event/shelkunchik-29-09
Початок: 29.09.2018 - 12:00
Завершення: 14:00
Благодійна вистава "Лускунчик"
Петро Чайковський

ІНФОРМАЦІЯ ТА ІЛЮСТРАЦІЇ НАДАНІ ПРЕС-СЛУЖБОЮ ОЛЕКСАНДРА СТОЯНОВА

До міжнародного дня балету!

Другий рік поспіль зірка світового балету Олександр Стоянов проводить благодійну виставу!

 

29 вересня о 12:00 на сцені Національної опери України благодійна вистава –  легендарний «Лускунчик». Головні партії Лускунчика та Машеньки в балеті танцюють заслужені артисти України Олександр Стоянов та Юлія Кулик.

Як й минулого року, всі виручені кошти від продажу квитків будуть спрямовані в благодійний фонд «Інтер – дітям» на створення та обладнання палат для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку. Це дозволить істотно скоротити чергу на лікування дітей. Зрозуміло, що в їхньому випадку очікування трансплантації – це дійсно питання життя та смерті.

Нагадаємо, минулого року прем'єр Національної опери України Олександр Стоянов передав 90 тис. гривень благодійному фонду «Інтер – дітям», який збирав гроші на придбання апарату штучної вентиляції легень для маленьких пацієнтів «Охматдиту». У лютому 2018 році фонд відправив у «Охматдит» життєво важливе обладнання.

Про виставу: 

Балет «Лускунчик» –  це балет поза часом, його любить більше 100 років не одне покоління дітей і дорослих з різних країн світу. Створено спектакль за мотивами казки класика німецької літератури Е. Гофмана «Лускунчик і Мишачий король», це – містична історія про прекрасного принца, якого зачарували в потворну ляльку, і дівчинку Машу, яка допомагає Лускунчику перемогти Мишачого короля.

Виставу «Лускунчик» глядач любить за чудову музику Петра Чайковського, за відчуття радості та оптимізму, з якими публіка обов'язково залишається після вистави. Й ще довго зберігає ці спогади в своїй душі, згадуючи про цю чарівну казку.

 

Лібрето: за повістю-казкою Ернеста Теодора Амадея Гофмана «Лускунчик і Мишачий король»: Маріуса Петіпа

Хореографія: Валерія Ковтуна

Музика: Петра Чайковського

 

ІНФОРМАЦІЯ ТА ІЛЮСТРАЦІЇ НАДАНІ ПРЕС-СЛУЖБОЮ ОЛЕКСАНДРА СТОЯНОВА

Національна опера України квитків на цю виставу не продає!

Квитки: https://concert.ua/ru/event/shelkunchik-29-09